SEM paslaugos

Jūsų verslo pėdos internete

IŠORINIS SEO

Išorinis SEO yra labai svarbus siekiant pagerinti esamas pozicijas organinėje paieškoje. Jo metu, plačiai po internetą, kuriamos atgalinės nuorodos į Jūsų svetainę. Kuo daugiau kokybiškų nuorodų, tuo geresnės Google TOP pozicijos. Išorinis optimizavimas yra prilyginamas svetainės autoriteto didinimui.GOOGLE ADS REKLAMA

Jeigu Jums reikalingas greitas tikslinių klientų atvedimas į Jūsų svetainę - Google Ads reklama puikus pasirinkimas. Mokestis skaičiuojamas tik už reklamos paspaudimą. Tai Google kompanijos sukurtas reklamos produktas, leidžiantis pasiekti tikslinę auditoriją. Google Ads reklama gali kelis kartus padidinti Jūsų pardavimus. Svarbu, kad reklamos kampanija būtų sudaryta atsižvelgiant į tikslinius raktažodžius, o skelbimo tekstas informatyvus bei įtraukiantis.

SKAITMENINĖS RINKODAROS KONSULTACIJA

Konsultuojame skaitmeninės rinkodaros klausimais. Strategijos sudarymas, Google Ads kampanijų kūrimas, atgalinių nuorodų tinklelio kūrimas, SEO optimizavimas, Turinio rinkodara, Socialinių tinklų optimizavimas ir kt. Kartais reikia tik mažo patarimo, kad pajudėtume iš sąstingio vietos.

MES VISUOMET PASIRUOŠĘ JUMS PATARTI. Susisiekite su mumis jau dabar!