SEO paslaugos | SEO optimizavimas

Verslas turi būti matomas

RED SEO Agentūra siūlo partnerystę Jūsų verslui siekiant aukštesnių Google TOP pozicijų

SEO - tai angliško termino Search Engine Optimization trumpinys. Išvertus į lietuvių kalbą reikštų optimizavimas paieškų sistemoms. Šio proceso metu, atliekama eilė veiksmų, kurie įtakoja Jūsų internetinės svetainės matomumą organinėje paieškoje.  

Mūsų teikiamos SEO paslaugos:

SEO AUDITAS

SEO audito metu įvertinamas Jūsų internetinės svetainės esamas pasiruošimas "draugystei" su paieškų sistemomis. Nustatomos klaidos ir jų koregavimo galimybės.

RAKTINIŲ ŽODŽIŲ TYRIMAS

Raktinių žodžių tyrimas atskleidžia ko vartotojai ieško internete. Kruopščiai atrinkti raktažodžiai ir pagal juos optimizuotas turinys leidžia pasiekti puikių rezultatų.

KONKURENTŲ ANALIZĖ

Konkurentų analizė yra reikalinga siekiant suprasti kokią rinkodaros strategiją naudoja Jūsų konkurentai. Turint šią informaciją, galima planuoti savo verslo strategiją.

META ĮRAŠAI

Meta įrašai padeda identifikuoti Jūsų svetainės turinį paieškų sistemoms. Tai vienas iš svarbių internetinės svetainės SEO optimizavimo elementų.

VIDINIS SEO

Vidinis SEO apimą pilną internetinės svetainės SEO optimizavimo projektą. SEO auditas, Rinkos raktinių žodžių tyrimas, Konkurentų analizė, Meta įrašai, Turinio optimizavimas ir kt. Siekiantiems geriausių rezultatų - kelias prasideda čia.

SEO KONSULTACIJA

Teikiame konsultacijas verslui SEO klausimais. RED SEO Agentūra suteiks Jums išsamius atsakymus ir patarimus kaip optimizuoti savo internetinę svetainę.

Susisiekite su mumis dėl detalesnės informacijos - SEO paslaugos | SEO optimizavimas

Kodėl verta rinktis RED SEO Agentūrą?

Esame atsakingi

Vertiname ir saugome klientų bei savo pačių reputaciją, todėl naudojame tik legalias optimizavimo priemones. Vengiame bet kokių sąsajų su Black SEO strategijomis. 

Esame kompetetingi

Nuolatos domimės SEO naujienomis, keliame savo kvalifikaciją, kuriame naujas SEO strategijas.

Esame skaidrūs

Kiekvieną mėnesį teikiame detalias ir aiškias ataskaitas apie atliktus veiksmus bei pasiektus rezultatus.